شرکت‌های تعاونی دشتی برای ذخیره‌سازی کالاهای اساسی آمادگی دارند

در راستای اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها؛
شرکت‌های تعاونی دشتی برای ذخیره‌سازی کالاهای اساسی آمادگی دارند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره بازرگانی دشتی گفت: شرکت‌های تعاونی دشتی و فعالان عرصه اقتصادی در ذخیره‌سازی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در زمان اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها آماده‌اند.


به گزارش خبرگزاری فارس از دشتی، علی دیبا در نشست بررسی اجرای طرح هدفمندکردن یارانه‌ها اظهار داشت: با هدف اجرای هرچه بهتر طرح هدفمند سازی یارانه‌ها طی نشست مشترکی با کلیه تعاونی‌های مصرف و مرزنشینان، فرمانداری و مجمع امور صنفی در مورد ذخیره سازی کالاهای اساسی تصمیم گیری و راهکارهای لازم در این زمینه اندیشیده شده است.
وی خاطر نشان کرد: در این نشست کلیه تعاونی‌های مصرف اعم از فرهنگیان، بسیجیان، مرزنشینان کاکی و خورموج، تعاونی روستایی و بخش اصناف اعلام آمادگی کامل کرده‌اند که برای اجرای هرچه سریعتر هدفمندسازی یارانه‌ها تمام توان خود را بکار بسته تا با تامین و توزیع به‌موقع اجناس و کالاهای مورد نیاز مردمی هیچگونه خللی در بازار پیش نیاید.
دیبا گفت: مجموعه این اقدامات در کنترل و تنظیم بازار، جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و ممانعت از سوء استفاده احتمالی بعضی از سوداگران اقتصادی بسیار موثر است.
وی در ادامه افزود: هدف دیگر این نشست بررسی و سنجش توان این شرکت‌ها در ذخیره سازی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم قبل از هدفمندسازی یارانه‌ها و توزیع آن پس از هدفمندسازی یارانه‌ها و برآورد تعداد انبارها، سردخانه‌ها و اماکن نگهداری کالا و میزان گنجایش آنها بوده است.
رئیس اداره بازرگانی دشتی گفت: یکی از کارهای اساسی و اصولی دولت دربخش اقتصادی هدفمند کردن یارانه‌ها است که با پشتکار و پیش بینی تمام مشکلات احتمالی برای مردم درحال انجام است.
دیبا با بیان اینکه هدفمندکردن یارانه‌ها اقتصاد کشور را جراحی می‌کند، افزود: دولت تمام مسیرها و راه‌ها را برای افزایش تدریجی ارزش کالاها رصد و بررسی کرده، از این رو جای هیچ نگرانی‌ وجود ندارد.
وی با بیان اینکه هدفمندسازی یارانه‌ها یکی از مهم‌ترین اقدامات دولت عدالت‌محور نهم و دهم در راستای خدمت به مردم است، اضافه کرد: شعار اصلی دولت محمود احمدی‌نژاد توزیع عادلانه امکانات و خدمات در سراسر کشور است و به همین دلیل این دولت شجاعانه وارد بحث هدفمندکردن یارانه‌ها شد و امروز موفق شده است که این طرح را در آستانه اجرا قرار دهد.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد