X
تبلیغات
زولا

رییس شورای گناوه: خبرنگاران حق تهیه گزارش از وضعیت شهر ندارد

رییس شورای شهر : خبرنگاران حق تهیه گزارش از وضعیت شهر ندارد
ندای آبپخش/رییس شورای اسلامی شهر گناوه با توهین به خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: خبرنگار حق ندارد و بی جا می کند که از وضعیت شهر گزارش تهیه کند.

ندای آبپخش/بی جا می کند که از وضعیت شهر گزارش تهیه کند.
محسن کبگانی شنبه شب در پاسخ به تماس تلفنی خبرنگار ایرنا که علت تاخیر در جمع آوری زباله شهر را از وی سوال کرد، اظهارداشت که هیچ شخصی نه شهروند و نه خبرنگار حق ندارد درباره مسایل شهر از شورا سوال کند.
وی ادامه داد: ما بیشتر از مردم و خبرنگاران از مسایل شهر آگاهی داریم و خودمان پیگیر مسایل هستیم اما هیچ شخصی حق ندارد درزمینه این مسایل از ما بازخواست کند.
این سخنان رییس شورای اسلامی در حالی بود که نایب رییس شورای شهر گناوه از ورود خبرنگار ایرنا که به عنوان یک شهروند برای طرح مسایل شهری قصد حضور در جلسه عصر شنبه این شورا را داشت، نیز جلوگیری کرد.
شهردار گناوه نیز که در جلسه شورای شهر حضور داشت، در پایان این جلسه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاخیر در جمع آوری زباله در سطح شهر را رد کرد و گفت: پیمانکار بخش خصوصی مکرر به جمع آوری زباله در سطح شهر مشغول است.
این درحالی است که شهروندان محلات مختلف گناوه در تماس های مکرر با خبرگزاری جمهوری اسلامی از انباشت زباله های خانگی در سطح این شهر انتقاد و اظهار گله مندی دارند و اذعان می کنند که نه مسوولان شورای اسلامی شهر و نه شهرداری پاسخگوی آنان نیستند.
شهروندان می گویند: از زمانی که کار جمع آوری زباله در این شهر به پیمانکار بخش خصوصی واگذار شده نه تنها زباله های خانگی بموقع جمع آوری نمی شود بلکه اکثر معابر اصلی شهر نیز فاقد رفتگر است و خاک ناشی از تردد خودروها بخشی از معابر را پوشانده است.
امام جمعه گناوه نیز دو هفته پیش در خطبه های نماز جمعه از وضعیت بهداشتی شهر انتقاد کرده بود و خواستار پاسخگویی و اقدام مسوولان شهر در این زمینه شد.
بندر گناوه در شمال استان بوشهر قریب به 70 درصد جمعیت 83هزار نفری این شهرستان را در خود جای داده و یکی از مناطق گردشگری استان بشمار می رود.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد