X
تبلیغات
زولا

اخبار ضد و نقیض از جنجالی ترین پرونده قاچاق سوخت در کشور

نگاهی به یک پرونده جنجالی| اخبار ضد و نقیض از جنجالی ترین پرونده قاچاق سوخت در کشور

ندای آبپخش/ خبرهایی امروز در اکثر خبرگزاری ها و سایت های کشوری و محلی بوشهر بر روی خروجی آن ها قرار گرفت که بیانگر خروج متهم درجه اول هماره با خانواده اش به خارج از کشور بوده است.

به گزارش "نداب آّبپخش" در این خبرها آمده بود: یک قاچاقچی سوخت یارانه ای که بزرگترین شبکه شناخته شده قاچاق سوخت به خارج از کشور را هدایت می کرد، پس از قاچاق 130 میلیون لیتر سوخت و با 20 میلیارد تومان بدهی بانکی به همراه خانواده اش و درآمد حاصل از قاچاق سوخت از کشور گریخت.

این فرد به نام «ه.پ» 37 ساله که تحت پوشش شرکتی به نام «....» به فعالیت چند لایه در زمینه قاچاق سوخت یارانه ای به خارج از کشور مشغول بوده پس از مشخص شدن موضوع و پی گیری نهادهای مسئول به همراه همسر و دختر 10 ساله اش از کشور گریخته است. گفته می شود «ه.پ» میلیاردها تومان از درآمدهای نامشروع حاصل از قاچاق سوخت یارانه ای به خارج از کشور را نیز به همراه خود از کشور خارج کرده است.


 
اما همزمان با این گمانه زنی ها توسط برخی رسانه ها، برخی منابع آگاه از سکونت خانواده این فرد در تهران خبر داده اند.

این منابع که نخواستند نامشان فاش شود اظهار داشتند: خانواده فرد مورد نظر یکماه پیش از کشور خارج شده بود و در حال حاضر در تهران سکونت دارد.


آن ها افزودند: فرد متهم به قاچاق نیز هفته آینده به کشر بازگشته و در دادگاهی که برای رسیدگی به اتهامات وی برگزار خواهد شد حضور یافته و به رفع اتهام خواهد پرداخت.


حال باید منتظر ماند و مشاهده کرد که اخبار منتشره از کدام منبع صحیح بوده است.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد